Pirmdiena, 19 Jūnijs 2023 11:13

PIRMS PĀRTRAUKUMA – TIEKAMIES APES PUSĒ

Uzrakstīja

Ar Horizonta 10.posma sacensībām, kas risināsies 20.jūnija otrdienas vakarpusē Apes apkārtnē, netālu no viensētas “Enītes”, noslēgsies pavasara pusē paredzētas sacensības un, tad jau iestāsies garāks pārtraukums, līdz pat augusta vidum.

Aizvadītajos posmos ar karti un kompasu, esam paspējuši izskriet visdažādākos apvidus, kas, šķiet, katrs bija atšķirīgi. Ceram jau, ka šīs mazās sacensības dažādoja jūsu ikdienu, guvāt sportisku prieku, gan un paaugstinājāt arī savas orientēšanās prasmes!

Šajā kārtā orientēšanās norisināsies maz vai gandrīz nemaz sacensību vajadzībām izmantotā apvidū. Teritorija samērā purvaina, taču tie šobrīd ir gandrīz sausi, vien vietām tajos bagātīgi sazēlusi augu valsts un šur un tur ir arī nātres! Purvainās teritorijas šķērso dažāda platuma grāvji, bet tie šobrīd ir gandrīz sausi vai ūdens daudzums tajos ir neliels. Tie kluba dalībnieki, kas pošas uz Kāpu Rojas pusē, noteikti varēs šeit varēs aizvadīt labu treniņu, jo apvidi līdzīgi - reljefs neizteikts, ar nelieliem pauguriem, kas “haotiski” sastopami visā kartografētajā teritorijā.

Kartes mērogs šoreiz M 1: 7 500, H 2,5m. 

Tātad - uz tikšanos karstās vasaras dienas pēcpusdienā!

STARTA VIETA - https://goo.gl/maps/GWBDsFf6VB8AyzXy9

 

Lasīts 352 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 19 Jūnijs 2023 11:16
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne