Iveta

Iveta

Ceturtdiena, 16 Septembris 2021 10:24

AR PAGINĀTO SPRINTU FINIŠĒS 2021.GADA SEZONA

Tieši tā.... jau atkal 21.septembrī viss no šīs orientēšanās inventāra kaudzītes atradīsies pie dažādiem objektiem mežā un pilsētā, gaidot orientieristus! Kā jau būsiet dzirdējuši, tad sezonas izskaņā varēsiet izmēģināt ko īpašu, proti, pārbaudīt savas orientēšanās prasmes orientējoties kā pilsētā, tā apvidū. Nu tas būs tāds kā pagarinātais sprints. Bet nu kā mēdz teikt, nu, kad atbrauksiet, tad arī varēsiet izmēģināt?! Tikšanās vieta šoreiz ir Alūksnē, L.Ezera 24A, pie sporta angāra. Starts no pulksten 16 - 18. Šī būs arī novada čempionāta otrā distance. Ļoti ceru, ka ap pulksten 18:45 jau varēsim sveikt šī gada čempionāta visu grupu medaļu ieguvējus!

P.S. Un jāatzīmē, ka šī nu ir pēdējā iespēja 2021.gada sezonā piedalīties Horizontā un viena no retajām iespējām, kad tas ir izdarāms, nekur tālu nedodoties! Tiekamies!

REZULTĀTI  sadaļā - Horizonts - Horizonta rezultāti - Horizonta sezonas rezultāti-2021 - 18.karta_results

NOVADA ČEMIONĀTA KOPVĒRTĒJUMS - ŠEIT

Pirmdiena, 13 Septembris 2021 07:17

NOVADA ČEMPIONĀTS "JAUNĀ IZPILDĪJUMĀ"

Ir tā, ka šī orientēšanās sezona Alūksnes pusē zem Horizonta zīmes pavisam, pavisam drīz arī noslēgsies...

Patīkami apzināties, ka ar šo sporta aktivitāti bijām vajadzīgi pietiekami daudziem un jūs arī mūsu piedāvājumu izmantojāt – tas patiesi priecē!

Kā katru gadu, arī šogad sezonas izskaņā atlikušās kārtas gribas padarīt azartiskākas un tas nozīmē, ka šajās kārtās risināsies cīņas par Alūksnes novada atklātā čempionāta medaļām! Bet atkal neiztiks bez jaunumiem! Čempionāta vērtējumā šoreiz tiks vērtētas “Horizonta” abas pēdējās kārtas (14.09. apvidū Rezakā un 21.09. pagarinātais sprints Alūksnē). Iegūtās vietas visās grupās tiks noteiktas summējot abu distanču uzrādītos laikus.

Tātad tiekamies jau otrdien, 14.septembrī, izaicinošajā Rezakas apvidū!

Starta vieta - https://goo.gl/maps/CG46Z9CZ6fsWqKgj7

 

Pirmdiena, 06 Septembris 2021 08:23

VIENA NO SKAISTĀKAJĀM TERITORIJĀM NOVADĀ

 Distančnieka jeb Vilņa prāt`, 7.septembra Horizonts risināsies vienā no skaistākajiem apvidiem, kuros tiek organizētas seriāla kārtas! Tos, kuri vēl atbrauc orientēties, šoreiz aicinu uz Zeltiņu pusi, kur Dūju dambja apkārtnes mežos šoreiz jūs gaidīs "slaidāka" garuma distances, lai patīkamo apvidu variet izbaudīt vismaz kādu stundiņu vai nedaudz vairāk... Un lūgums atcerēties, ka saulīte aiz apvāršņa rīt pazūdīs pulksten 20:04! Tiekamies atkal jau no pulksten 16!

 

STARTA VIETA - https://goo.gl/maps/Y58nauu6ur6BXYFQ8

REZULTĀTI  sadaļā - Horizonts - Horizonta rezultāti - Horizonta sezonas rezultāti-2021 - 16.karta_results

Nedēļas nogales brīvdienās Ērgļu apkārtnē tika sadalītas Latvijas čempionāta medaļas vidējā distancē un stafetēs. Tajā ar panākumiem startēja arī mūsu kluba orientieristi. Vidējā distancē "sudrabs" vīru Elites grupā Edgaram Bertukam, bet Jānis Kūms ieguva augsto 7.v. Vēl bronzas godalga mūsu kluba jaunpienācējam Guntim Arnicānam V50 grupā. Jāatzīmē arī Līvas Veļķeres 5.v. SA grupā, tāpat Raivja Kalniņa un Māra Vabulnieka iegūtās sestās vietas attiecīgi V45 un V55. Otrjā dienā ļoti atzīstamu sniegumu nodemonstrēja vīriešu Elites stafetes komanda (Mikus Žagata, Jānis Kūms un Edgars Bertuks), kuri bezkompromisa sacensībā kļuva par bronzas medaļu laureātiem no vairāk kā 20 spēcīgākajām Latvijas komandām! Apsveicam! Visi rezultāti pieejami www.lof.lv

Piektdiena, 27 Augusts 2021 05:49

AUGUSTA NOSLĒDZOŠĀ KĀRTA

Jau nākamās nedēļas nogalē Ērgļu pusē risināsies Latvijas čempionāts vidējā distancē. Un tieši tāpēc 31.augustā vēl būs iespēja patrenēties čempionātam un kārta būs apvidū, kas kaut kādā veidā līdzīgs čempionātam. Izvēle "kritusi" par labu Rezakas pusei, kur ir gan purviņi, gan reljefs, gan dažāda biezuma  mežs. Un arī distanču garumi būs tādi, lai grupu uzvarētāji no distances atgrieztos pēc kārtīgas pusstundas. Būs atkal interesanta otrdienas pēcpusdiena! Tiekamies jau drīz!

Starta vieta - https://goo.gl/maps/gEGx4em96tvhDyNo9

REZULTĀTI  sadaļā - Horizonts - Horizonta rezultāti - Horizonta sezonas rezultāti-2021 - 14.karta_results

 

 

Pirmdiena, 23 Augusts 2021 18:35

HORIZONTS ATSĀKAS AR IZCILI SKAISTU APVIDU

Ar pirmo rudens kārtu pēc karstas vasaras, rīt 24.augusta pēcpusdienā no pulksten 16 - 19 atsāksies šī gada Horizonta seriāls pie mums. Kolosālais, nu jau "ilgi spēlējošais" apvidus, starp Lūšakrogu un Ā.Liepaskalna piemiņas vietu ir gatavs uzņemt kaut vai visus atļautos piecus simtus vienādi domājošo! Bet pie visa, vienu gan atcerieties, nu neaizmirstiet līdzi paķert sēņu groziņu. Tiešām noderēs! Nu tad tiekamies!

Starta vieta - https://goo.gl/maps/3fchcqgcwSJVfYwW7

REZULTĀTI  sadaļā - Horizonts - Horizonta rezultāti - Horizonta sezonas rezultāti-2021 - 13.karta_results

 

Trešdiena, 11 Augusts 2021 16:40

ATSĀKAS HORIZONTA RUDENS KĀRTAS

Aūūū..... Varbūt nebūsiet pamanījuši, bet Horizonta "atvaļinājums " straujiem soļiem tuvojas beigām! Jau sākot ar 18.augustu sāksim satikties visdažādākajās vietās, lai atkal paskrietu un orientētos!

Kā jau pēdējos gados ierasts, tad rudens puses kārtas atklāsim ar ciemošanos pie kaimiņiem -  Smiltenes "Azimuta". Minētajā datumā, kas ir trešdiena - 18.08.2021. viņi Niedrāja ezera Z krasta daļā organizē kopējo kārtu, kur ciemos gaida arī mūs un visu apkārtējo klubu orientieristus. Starts no pulksten 16 un finišu slēgs pulksten 20.

Starta vieta - https://goo.gl/maps/CukX1yJtFuPv4PVU9, GPS 57.438833, 25.974778. Un atgādinām, ka šī kārta tiek vērtēta HORIZONTS' 2021 kopvērtējumā.

 

Pēc tam 24.08. kārta risināsies netālu no soļotāja Ā.Liepaskalna piemiņas vietas. Nu tad gatavojamies un  aiziet uz tikšanos meža distancēs!

Piektdiena, 30 Jūlijs 2021 07:18

SKRIEŠANAS SERIĀLS AIZVADĪTS

Skriešanas seriāls aizvadīts - prieks un emocijas par kopā pavadīto laiku!

Rezultāti - 5.kārta - ŠEIT

KOPVĒRTĒJUMS - ŠEIT

5.kārtas fotoatskats - https://failiem.lv/u/c964cdfe9

4.kārtas fotoatskats - https://failiem.lv/u/sz8avht8h

3. kartas fotoatskats - https://failiem.lv/u/wbsn8xbcv

Piektdiena, 23 Jūlijs 2021 10:45

IZSKRIEN VASARU - IZŠĶIROŠĀ KĀRTA TUVOJAS!

Gandrīz 150 dalībnieku apmeklēja 4.kārtu, kuras trase bija iekārtota gandrīz līdzenā Muižas parka daļā. Nenoliedzami, ka aktīvākie seriāla dalībnieki krietni vien papildināja savu punktu krājumu seriāla kopvērtējumam.

Šajā sezonā tātad atlikusi vēl noslēdzošā, 5.kārta, kas risināsies Tempļakalnā 29.jūlijā ar sacensību centru blakus skatu tornim. Tā kā pēc šīs kārtas paredzēta labāko apbalvošana, tad vēršam uzmanību par šīs kārtas norisi! Starts jau būs atvērts no pulksten 17.30 un finišu slēgsim 19.00. Tas tādēļ, ka arī jūsu iegūtie punkti vēl jāpieplusē pie kopvērtējuma un visās grupās "jāpiešķir "vietas. Ļoti ceram un arī centīsimies, lai apbalvošanu patīkamā gaisotnē varētu sākt turpat uz vietas sacensību centrā pulksten 20.00 

Trenējamies un tiekamies jau atkal pavisam drīz!

 

Trešdiena, 21 Jūlijs 2021 09:24

IZSKRIEN VASARU - TURPINĀM!

Rīt skriešanas seriālā "Izskrien vasaru" laikam visiem un visam vajadzētu būt "pa prātam"! Laiku vairs ekstremāli karstu neprognozē un gaidītā, gandrīz līdzenā trase arī būs! Ejam uz personiskajiem rekordiem un “ņemam" lielos punktus. Starta vieta - netālu no kafejnīcas "Marta", tur lūkojamies pēc lielās telts un tad jau dodamies distancē.

4.kārtas REZULTĀTI - ŠEIT

KOPVĒRTĒJUMS PĒC 4.KĀRTAS - ŠEIT

©1984-2021 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne