Pirmdiena, 07 Augusts 2023 11:13

HORIZONTA RUDENS SESIJA - NĀC PULCIŅĀ!

Uzrakstīja

Klāt augusts un sāk parādīties jautājumi par ik-otrdienu vakarpušu aktivitātēm. Tātad sākam 16.08. ar viesošanos Smiltenes pusē, tad 22.08. netālu no Ā. Liepaskalna piemiņas akmens (https://goo.gl/maps/pPui8mCLKyNKGoP89),

tālāk pēc kalendāra https://www.aluksneok.lv/horizonts/horizonta-kalendars 

un tad jau 09.09.2023. risināsies MAZAIS MALIENAS KAUSS` 2023 kopā ar Alūksnes novada atklāto čempionātu, kas tiešā un pārnestā nozīmē būs "divi vienā". 

 

Daudz un dažādas orientēšanās sacensības un citi notikumi aizvadīti pēc Horizonta 10.posma sacensībām, kas risinājās jau labu pusotru mēnesi atpakaļ, vēl 20.jūnija otrdienas vakarpusē Apes apkārtnē, netālu no viensētas “Enītes”. Kur piedalīties, kā pavadīt brīvo laiku, protams atkarīgs no katra izvēles, tāpat kā piedalīties vai nē atlikušajās šīs sezonas 6 Horizonta kārtās!

Seriāla posmi atsāksies jau 16.augustā ar kopīgo kārtu, ko organizē Smiltenes “Azimuta” komanda. Par šī posma norises vietu ir izvēlēts “Kapusila” apvidus. Orientēšanās te sagaidāma interesanta, jo minētais apvidus piedāvā dažnedažādās iespējams distanču veidotājiem, līdz ar to noteikti nāksies būt uzmanīgiem un koncentrēties, lai distanci veiktu maksimāli precīzi.

12.posms risināsies 22.augustā, dažus kilometrus no soļotāja Ā.Liepaskalna piemiņas akmens Alūksnes – Apes ceļa malā. Šim apvidum raksturīgas labas pārvietošanās iespējas un samērā viegli “lasāmas” un uztveramas kartē attēlotās zemes formas.

Cik zināms, tad dažādu iemeslu dēļ Horizonta’2023 sezonas pusē starp dalībniekiem nebija krietns pulciņš regulāro seriāla dalībnieku. Ļoti ceram, ka viņi rudens pusē būs atkal mūsu “pulciņā”.

          Un jau šobrīd vēlamies informēt, ka Horizonta laureātu apbalvošana šogad notiks uzreiz pēc pēdējā posma 19.septembrī Kornetos, un paredzams, ka visi šī posma dalībnieki startēs ar kopējo startu!

          Esiet atkal gaidīti mūsu “pulciņā”!

 

Lasīts 538 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 13 Augusts 2023 13:05
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne