Ceturtdiena, 07 Jūlijs 2022 15:13

KĀPA Ventspilī aizvadīta

Uzrakstīja

Izskrieties, satikties, labi pavadīt laiku un bez šaubām, sacensties un būt starp labākajiem – tieši ar tādu domu uz lielākajām orientēšanās 3.dienu sacensībām „KĀPA”, kas šogad norisinājās Ventspils pusē, bija devušies arī 23 OK Alūksne orientieristi.

Sacensības visas trīs dienas norisinājās diezgan līdzīgā apvidū, kas gan nebija raksturīgs mūsu pusē ierastajam (tomēr piejūras meži) un vienīgā atšķirība starp dienām bija – cik daudz ūdens būs pārpurvotajās vietās.......

 Kā katram veicās ir apskatāms www.kapa.lv mājas lapā, bet runājot par spilgtākajiem mūsu sportistu rezultātiem, tad to vīru Elites grupā iespēja Edgars Bertuks, kurš kopvērtējumā ierindojās 3.vietā un uzvaru svinēja sacensību otrajā dienā. Elites grupā kopvērtējumā augsto 6.vietu godam izcīnīja Jānis Kūms.

Spraigas sacensības aizvadīja Jānis Veļķeris, kurš trešajā dienā M21L grupā finišēja otrais un summā ieņēma 4.vietu. Ar tādu pašu vietu kopvērtējumā W35S grupā bija jāsamierinās Līvai Veļķerei.

            Sekmīgs starts arī atsevišķiem kluba jaunākajām dalībniecēm – tā 3.vieta kopvērtējumā un uzvara 3.dienā W14 vieglajā distancē Madarai Jaunzemai un W16 vieglajā distancē 2.vieta Karlīnai Vilciņai.

Orientēšanās vasara turpinās, bet nozīmīgākie starti gaidāmi 23.jūlijā Cēsu apkārtnē, kad notiks Latvijas čempionāts garajā distancē!

Lasīts 998 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 07 Jūlijs 2022 15:25

Bilžu Galerija

©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne