Pirmdiena, 06 Septembris 2021 11:18

ALŪKSNE ATGRIEŽAS MEDAĻNIEKU VIDŪ LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ STAFETĒ

Uzrakstīja

Nedēļas nogales brīvdienās Ērgļu apkārtnē tika sadalītas Latvijas čempionāta medaļas vidējā distancē un stafetēs. Tajā ar panākumiem startēja arī mūsu kluba orientieristi. Vidējā distancē "sudrabs" vīru Elites grupā Edgaram Bertukam, bet Jānis Kūms ieguva augsto 7.v. Vēl bronzas godalga mūsu kluba jaunpienācējam Guntim Arnicānam V50 grupā. Jāatzīmē arī Līvas Veļķeres 5.v. SA grupā, tāpat Raivja Kalniņa un Māra Vabulnieka iegūtās sestās vietas attiecīgi V45 un V55. Otrjā dienā ļoti atzīstamu sniegumu nodemonstrēja vīriešu Elites stafetes komanda (Mikus Žagata, Jānis Kūms un Edgars Bertuks), kuri bezkompromisa sacensībā kļuva par bronzas medaļu laureātiem no vairāk kā 20 spēcīgākajām Latvijas komandām! Apsveicam! Visi rezultāti pieejami www.lof.lv

Lasīts 1335 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 06 Septembris 2021 11:22
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne