Piektdiena, 21 maijs 2021 14:37

MEŽINIEKOS IESPĒJA APGŪT ORIENTĒŠANĀS IEMAŅAS

Uzrakstīja

Līdzās tādiem aktīvās atpūtas sporta veidiem kā disku golfs, riteņbraukšana, skriešana un citiem, tagad sporta un atpūtas parkā “Mežinieki” varēs iepazīt arī orientēšanos. Šobrīd daļā teritorijas, netālu no disku golfa laukuma un rollerslēpošanas trases, īpaši raksturīgākās vietās ir izvietoti 9 stacionārie kontrolpunkti.

Orientēšanās ir ļoti populārs sporta veids, īpaši piemērots ģimenēm, tas prasa gan asu prātu, gan labu fizisko sagatavotību. Orientēšanās klubs „Alūksne” ir sagatavojis kartes - tās ir pieejamas Alūksnes Tūrisma informācijas centrā vai lejupielādēdamas un  izdrukājamas pašiem. Un, ja jūs vēlētos iepazīties un izmēģināt šo aktivitāti, tad, paņemot karti variet doties uz „Mežiniekiem”, lai izmēģinātu spēkus un atrastu kādu no 9 kontrolpunktiem. Starta vieta - pie disku golfa laukuma (lielā plakāta, kas redzams no auto stāvvietas). Kartē starta vieta apzīmēta ar trīsstūri. Maršrutu iespējams sastādīt pašam.

Aicinām izmēģināt spēkus – apvienojot aktīvu pastaigu ar atrašanas prieku! Lai jums izdodas! Un vēl atgādinām, ja pa rokai ir kāds lidojošais šķīvītis, tad, varat paņemt līdz - disku golfa laukums arī ir turpat!

Karte lejupielādei - ŠEIT

Orientēšanās ABC jeb pirmo ieskatu par apzīmējumiem kartē, var lūkot šeit - https://www.magnets.lv/?p=apzimejumi

Lasīts 1770 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 22 maijs 2021 21:24
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne