Otrdiena, 07 Jūnijs 2022 19:32

MAZĀ STIRNU BUKA PRIEKŠPĒDĒJAIS IZNĀCIENS!

Uzrakstīja

Parku skriešanas seriāls ”Alūksnes pavasaris 2022”, kuru viens otrs jau paspējis nodēvēt par ”mazo Stirnu buku” nemanot būs jau ”ieskrējis” jūnijā. Tas pēc maija kārtām gan nedaudz ”piebremzēja”, paņemot garāku pauzi tā, lai skolēni bez lieka stresa varētu aizvērt skolu durvis pēc mācību gada beigām, gan dodot iespēju kārtīgāk patrenēties pirms noslēdzošajām kārtām.

Un tā, jau arī klāt šī seriāla priekšpēdējā 6.kārta. Tā risināsies Tempļa kalnā, ar starta un finiša vietu pie skatu torņa. Distances aplis šoreiz vedīs savādāk nekā pavasara pusē un solās būt gana interesants. Sagaidāms gan viens otrs straujāks noskrējiens no kalna, gan garāks kāpums augšup gar rotondu. Lai rastu spēkus tad, kad distancē ir ļoti grūti, savu atbalstu šoreiz apsolījušas arī karsējmeitenes.

Atceramies, ka reģistrācija sacensībām atvērta no pulksten 17.30 un kopvērtējuma aprēķināšanā sākot ar grupām VS 16 vienai distancei ir jābūt veiktai, kas ir vismaz 2 km gara.

Aiz ”kalniem” nav arī seriāla noslēgums un šī gada labāko apbalvošanas ceremonija. Kā plānots, šis pasākums notiks 17.jūnijā, Pilssalā pie ALJAs ēkas. Sākums pulksten 19.

Un 6.KĀRTAS REZULTĀTI ir apkopoti  - ŠEIT

KOPVĒRTĒJUMSŠEIT

N.B. Sākot ar vecuma grupām VS16 kopvērtējumā vismaz vienai kārtai jābūt ar punktiem, kas iegūti distancē, kura nav īsāka par 2km! Ar zaļu atzīmētas kārtas, kurās veikta distance, kas ir garāka par 1km, tātad tie, kas ir izpildījuši nolikuma prasības! Pārējie - Jums ir atlikusi tikai viena iespēja!

 

 

Lasīts 1120 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 11 Jūnijs 2022 11:33
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne