Ceturtdiena, 01 Jūnijs 2023 08:11

SKRIEŠANAS SERIĀLS TUVOJAS NOSLĒGUMAM

Uzrakstīja

Skriešanas seriāla 6.kārta, kas būs šī gada priekšpēdējā, dalībniekus otro reizi aicina uz Tempļakalna parku. Taciņu līkloču tur netrūkst, tāpat iespēju trasē iekļaut kādu stāvāku kāpumu vai skrējienu lejup. Izņēmums nebūs arī šī reize.

Gribas ticēt, ka daudzi no jums ir palikuši stiprāki un uzrāda priekš sevis arvien “ātrākas minūtes un sekundes” distancē, tāpat esiet iesaistījušies cīņā par vietām starp labākajiem trim savās vecuma grupās. 

Reģistrācija sacensībām, tāpat starts un finišs būs pie skatu torņa un pirmie dalībnieki varēs startēt uzreiz pēc pulksten 17.30.

Tā kā trasē būs viens otrs straujāks noskrējiens, tad iespēju robežās iesakām skrējienā izmantot apavus, kas būtu šādām trasēm vairāk piemēroti. Un vēl – tā kā trases neliela daļa virzās pa koplietošanas celiņu, kas ved uz skatu torni, lūgums dalībniekiem skriet pa celiņa labo pusi, bet tiem, kas dodas uz sacensību vietu vai atpakaļ no sacensībām, lūgums būt uzmanīgiem un nepatraucēt skrejošos dalībniekus!

Un arī pirmā informācija par seriāla laureātu apbalvošanu, kas notiks 9.jūnija novakarē - tad ļoti iespējams, ka tā norisināsies  blakus  Jaunajai pilij,  parkā pie dīķīšiem ar strūklakām krietnākā piektdienas pievakarē!

6.KĀRTAS REZULTĀTI - ŠEIT

KOPVĒRTĒJUMS PĒC 6.KĀRTAS - ŠEIT

Lasīts 915 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 03 Jūnijs 2023 21:47
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne