Ceturtdiena, 26 maijs 2022 09:38

SKRIEŠANAS SERIĀLS ATGRIEŽAS JĀŅKALNIŅĀ / REZULTĀTI

Uzrakstīja

Pēc ilgāka pārtraukuma skriešanas seriāls atgriežas Jāņkalniņā, kad te šodien  norisināsies tā 5.kārta. Daudziem šī vieta ir īpaša - gan tādēļ, ka te, mācoties skolā, ir aizvadītas sporta stundas, bet tie, kas vēl mācās, te skrien krosus un savādāk aizvada āra sporta nodarbības.

            Visa skriešanas seriāla laikā tikai vienreiz skriešanas apļa garums būs 500m un tas ir iekārtots tieši Jāņkalniņā. Gan dažādībai, gan domājot par mūsu seriāla jaunākajiem dalībniekiem.

             Ja uz skrējienu atbrauksiet ar automašīnu, to lūgums novietot uz Smilšu ielas (gar Kvēpīti) blakus Jāņkalniņam un sacensību vietā ierasties jau no turpat blakus esošas Jāņkalna ielas (gājēju pāreja pretim sākumskolai).

            Ieskatoties kopvērtējuma tabulā, tad var redzēt , ka daudzās grupās sacensība par godalgotajām vietā ir gana spraiga un sacensību iznākums atrisināsies tieši atlikušajās 3 kārtās. Protams, lielākas cerības uz augstu vietu būs tiem, kas arī cītīgāk un mērķtiecīgāk gatavosies sacensību noslēguma kārtām.

            Un nobeigumā vēl mazs atgādinājums, pēc šīs kārtas sekos otrs garākais pārtraukums pirms pēdējām divām noslēdzošajām kārtām jūnijā!  

Un tiekamies atkal dienas novakarē no pulksten 17.30!

 REZULTĀTI JĀŅKALNIŅA KĀRTĀ - ŠEIT

KOPVĒRTĒJUMS PĒC 5.KĀRTAS - ŠEIT

P.S. Visās grupās sacensību kopvērtējumu veidos 5 (piecas) labākās kārtas pēc iegūtajiem punktiem. Sākot ar vecuma grupām VS16 kopvērtējumā vismaz vienai kārtai jābūt ar punktiem, kas iegūti distancē, kura nav īsāka par 2km. Lai iegūtu vietu kopvērtējumā, seriālā jāpiedalās vismaz 4 (četrās) kārtās un tāpat jābūt veiktai distancei, kas nav īsāka par 2km. Kopvērtējuma tabulā ar zaļu iezīmētas kārtas, kurās ir veikta distance, kas garāka par 1km.

Nākamā kārta - 9.jūnijā Tempļakalnā pie skatu torņa!

 

Lasīts 1320 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 29 maijs 2022 20:33
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne