Piektdiena, 24 Maijs 2013 13:00

Informācija par Latvijas čempionātu

Uzrakstīja

Tikai nedēļa atlikusi līdz Latvijas orientēšanās čempionātam garajā distancē un sprintā. Tādēļ vēlamies jūs informēt par dažām sacensību sarīkošanas aktualitātēm. Vispirms jau iepriecinoši, ka sacensību apvidos pēc karšu sagatavošanas pērnā gada rudenī ir notikušas visai nelielas izmaiņas. Tas kopumā ļaus realizēt plānotos sacensību distanču variantus, kas, it īpaši garajā distancē - izaicinošajā un savdabīgajā Veclaicenes apvidū, būs nopietna spēku pārbaude ik vienas grupas dalībniekam.

 

          Kā jau droši ziniet, tad sprinta sacensību centrs un arēna atradīsies pie Alūksnes E.Glika Valsts ģimnāzijas. Ieplānotie divu Alūksnes tranzīta ielu rekonstrukcijas darbi ir sākušies un līdz ar to arī neērtības transporta kustībā. Centīsimies dalībnieku transportu ar norāžu palīdzību virzīt uz plānotajām stāvvietām pilsētā, no kurām līdz sacensību centram būs aptuveni 300 – 400 m.

          Sprinta sacensībās nedaudz tiks izmantota un būs pieejama ģimnāzijas infrastruktūra (iespēja no 11 -12.30 viesoties skolas muzejā, kurā, starp citu, redzēsiet arī pazīstamu sportistu foto, tur atradīsies reģistrācijas vieta, tualetes u.c.). Arī apbalvošana notiks skolas pagalmā.

          Otrajā dienā tie, kas būs nakšņojuši Alūksnē vai novada viesu mājās, uz garās distances sacensībām iesaku izmantot ceļu Alūksne – Māriņkalns – Jaunlaicene un tad tālāk braucot pa Rīgas – Veclaicenes šoseju sasniegt otrās dienas sacensību centru. Pa šo pašu ceļu uz sacensību vietu droši varēs doties arī tie, kas sprinta sacensībās nebūs startējuši. Uz minētās šosejas būs arī vairākas iedrošinošas norādes sacensību vietas sasniegšanai.

Garās distances sacensību centrs un arēna atradīsies praktiski vienā vietā. Sacensību laikā atradīsimies divu zemnieku saimniecību teritorijā, gleznainā Raipala ezera krastā. Ar saimnieku labvēlību mūsu rīcībā būs atvēlētas ganību platības auto stāvlaukumiem, tāpat atsevišķas ēkas un būves tiesnešu darbam. Pēc finiša noteikti gribēsies ļauties ezera ūdens veldzei, tomēr gribu brīdināt, ka ezers ir ļoti dziļš un jau no krasta tā dziļums drīz vien sasniedz vairākus metrus (dziļākā vieta ir 36m).

           Mēs ceram, ka jūs jau esiet izlēmuši par vai pret savu dalību čempionāta ātrākajā un garākajā distancē, tāpēc neaizmirstiet savlaicīgi pieteikties sacensībām līdz šīs svētdienas 26.maija pusnaktij.

Uz tikšanos!

Lasīts 4149 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt