Pirmdiena, 11 Septembris 2017 22:16

Kluba orientieristiem uzvaras Latvijas čempionātā vidējā distancē un stafetē

Uzrakstīja

Ar fiziski grūtu un izaicinošu orientēšanos Līgatnes apkārtnē aizvadītajās brīvdienās noslēdzās šī gada orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stafetē. Prieks, ka pietiekami dadzskaitlīgā kluba orientieristu komanda sacensības aizvadīja samērā sekmīgi, lai arī salīdzināšanai jāsaka, ka mūsu treniņu un orientēšanās apvidi ne tuvu nelīdzinājās čempionāta apvidum. Jāuzteic ikviens, kas cīnījās gan individuālajās sacensībās gan stafetē, pat tad, kad distancē bija ļoti, ļoti grūti un kļūdas bija, jau paspējušas sabojāt garastāvokli distancē… 

Lielisku meistarību nodemonstrēja  Edgars Bertuks, kurš neskatoties uz ieilgušo un nesadziedēto traumu pierādīja, ka viņš Latvijā šobrīd ir spēcīgākais orientierists un kļuva par uzvarētāju, tā savam medaļu pūram pievienojot zelta medaļu. Pēc ilgāka pārtraukumu 1.vietu SA grupā ieguva Līva Veļķere un bronzas medaļa V14 Austrim Kalniņam, kā arī 3.vieta VB grupā Normundam Vārtukapteinim. Apsveicam!  

Labs starts vīru Elitē Jānim Kūmam, kas finišēja 10.vietā , Mārim Vabulniekam V50 7.vieta, Jānim Veļķerim V20 8.vieta.

Stafešu sacensības parādīja, ka labi nokomplektēt komandu ar trīs līdzīgiem dalībniekiem mums ir samērā grūti. Lielisks starts padevās vien jaunajiem puišiem V14 grupā, kur pirmo posmu veica Kristers Lārmanis un finišēja kā piektais, tad vēlreiz savu meistarību nodemonstrēja Austris Kalniņš, kurš lieliski veica otro posmu un pirms noslēdzošā trešā posma izveidoja gandrīz 10 minūšu pārsvaru par sekotājiem. Šo pārsvaru izdevās nosargāt Uvim Sproģim un mūsu komanda svinēja uzvaru! Pārējām komandām atsevišķu dalībnieku etapi mijās ar nākamo dalībnieku skrējienu atbilstoši savām spējām, ko vēl pabojāja kļūdas uz dažiem kontrolpunktiem un rezultātā iekļūt labāko trijnieka mums neizdevās. Nevar nepieminēt vīru stafeti, kur Jānis Kūms pēc pirmā posma finišēja 3.vietā, tad Jānis Veļķeris, kuru distances laikā vajāja sīkas neprecizitātes, kā rezultātā zaudēja daudz laika, atkrita uz desmito vietu, bet trešajā etapā Edgars Bertuks uzrādot ātrāko etapa laiku pacēla komandu uz 7.vietu.

Veterānu grupās S145 mūsu komandai 5.vieta un V170 6.vieta.
Jau 16.septembrī Lilastē gadskārtējie lielie orientēšanās svētki, jeb klubu stafetes, kad vienā komandā startē 10 dažāda vecuma dalībnieki. Arī šogad  paredzams, ka atkal mēs startēsim ar divām komandām. Lai mums izdodas!!

Lasīts 4529 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 12 Februāris 2019 15:40
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne