Pirmdiena, 30 Novembris 2015 23:47

GATAVOŠANĀS LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTAM AR SLĒPĒM

Uzrakstīja

Jau gandrīz divus mēnešus rit sagatavošanās darbi pie 2016.gada Latvijas čempionāta orientēšanās ar slēpēm (19.-21.02, kas pēc 5 gadu pārtraukuma uzticēts sarīkot orientēšanās klubam Alūksne/Ape. Vispirms jau savdabīgā, jaunā un kalnainā apvidū Kornetos (Hānjas- Alūksnes augstienes dienvidu daļā) ir tapusi jauna Viļņa V. sagatavota karte vidējās distances un stafetes sacensībām, skatīt kartes fragmentu un apvidus foto (rudenī). „Būs interesanti un aizraujoši”, tā pēc apvidus apmeklēšanas kodolīgi izteicās distanču priekšnieks Jānis GAIDELIS.

           Sprints, kas plānots čempionāta pirmajā dienā risināsies Alūksnē biatlona un slēpošanas centrā „Mežinieki”. Te jau skaidri iezīmējies trašu tīkls sacensībām un krietni pastrādāts apvidū pie to sakopšanas (arī foto). Lai arī pamats slēpošanas trasēm būs šī centra stacionārās, ikdienā izmantojamās trases, netrūks arī viltīgu, dinamisku no jauna iekārtotu „špūru” apvidū. „Sprintam gribu izveidot ātras distances ar bagātīgu slēpošanas trašu tīklu, lai ir ko „darīt””, tā atkal nosaka J. GAIDELIS.

Darbs pie trašu tīkla iekārtošanās vēl turpināsies arī decembrī. Ar cerībām jāraugās uz tuvojošos ziemu un jācer, ka sniega trūkums Alūksnes augstienē orientieristus nepievils.

Lasīts 4123 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 02 Februāris 2019 23:49
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne