Svētdiena, 14 Septembris 2014 20:51

Klāt HORIZONTA 30. sezonas pēdējā kārta

Uzrakstīja

Pārņem savādas izjūtas, rakstot šo informatīvo relīzi, jo HORIZONTA 30.sezonai ir pienākusi jau pēdējā 16.kārta. Nezinu vai pamanījāt, bet sezonas kārtas tika organizētas īpašās vietās, lai jubilejas sezona atšķirtos no citām. Tika sagatavotas vai atjaunotas kartes tādos apvidos, kas ir bijušas šo sacensību vienas no pirmajām sacensību vietām, piemēram, Lūšakrogs, Lāsberģis, Gaujiena un vēl dažas citas. Vai sezona bija interesanta, tas jāvērtē jums.

Noslēguma kārtai ir izvēlēts skaists priežu mežs asfaltbetona rūpnīcas „Zāgadi” tuvumā. Startam atvēlētas 2 stundas - no pulksten 16 līdz 18. Lai nokļūtu sacensību vietā, lūgums rūpīgi sekot marķējumam. Tieši uz sacensību vietu tas vedīs no autobusu pieturas „Dzeņi”. Tiem, kas brauc no Zeltiņu puses, aiz pagrieziena uz ABR „Zāgadi”, Alūksnes virzienā vēl jānobrauc 3km un tad jāpagriežas pa kreisi. Laika prognozes liecina, ka sportošanai laika apstākļi sagaidāmi ļoti patīkami, kā jau pie sezonas izskaņas pieklājas. Uz tikšanos distancēs!

Protams, pārdomas par HORIZONTA dzīvotspēju arī turpmāk nodarbina šī pasākuma atsevišķus funkcionārus. Ko darīt pēc 30.sezonas? Varbūt pietiek un punkts? Tam ir ļoti daudz pamatotu aspektu. Varbūt ir iniciatīvas domubiedru grupa, kas „velk” ar jaunu enerģiju HORIZONTU tālāk? Laiks pārdomām!

Vēl jau jaukam rudenim esot, šai 30-tajai HORIZONTA sezonai ir doma uzlikt treknu punktu uz „i”, tā vēl šajā rudenī „Šūpalu” pusē uzrīkojot sacensību izvēles distancē ar kopējo startu, kad liela daļa dalībnieku apmeklētu 30 KP! Būtu interesanti J

Vilnis (Horizonta organizators kopš 1.sezonas)

Lasīts 6824 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt