Ceturtdiena, 26 Aprīlis 2012 12:31

Horizonts-2012 3.kārta

Uzrakstīja

Alūksne, Muižas parks

Ja kāds pēc Horizonta 2.kārtas bija vairāk vai mazāk neapmierināts ar apgrūtināto caurejamību sacensību apvidū, tad uz 3.kārtu aicinām atbraukt un izbaudīt orientēšanās distanču piedāvāto daudzveidību pašā Alūksnes pilsētas centrā. Visas distances iesāksies ar ātru skrējienu parka teritorijā, lai pēc tam virzītos caur pilsētas ielu, ieliņu, skvēru un māju labirintiem, tā sasniedzot kārtējo kontrolpunktu. Pēc tāda ieskrējiena "karstgalvīgākos" orientieristus, (jau savlaicīgi brīdinām par nepieciešamību) piebremzēt tempu, jo orientēšanās turpināsies viltīgajā Siseņpriežu mežā,

kurā gaidīs distanču līkloči un "taurenīši". Pēc tam gan varēsiet atkal viegli uzelpot, jo skrējiena ātrums nebūs jābremzē, jo KP būs atkal "jāpaņem" parka teritorijā gar paša Aluksnes ezera krastu. Nobeigumā atliks tikai nofinišēt, veicot pēdējo kāpumu no paša Alūksnes ezera krastā gulošā akmens, pie kura arī atradīsies KP prizma. Jaunāko grupu un īsāko distanču veicējiem šis piedāvājums gan pilnībā nebūs pieejams.
Tiekamies jau 1.maijā Alūksnes pilsētas parkā no plkst. 16 – 19. Uz starta vietu vedīs marķējums no Pils un Siguldas krustojuma (tālāk marķējums pa Siguldas ielu).

Lasīts 8439 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt