Sestdiena, 25 maijs 2024 12:27

7.KĀRTA - KOPĀ AR KAIMIŅIEM

Uzrakstīja

Jau nedaudz sāk piemirsties murķeļu un lāčpurnu laiks, tāpat brīnišķīgās silpurenes, kas orientieristus priecēja Horizonta pirmajās kārtas un nu jau aicinot jūs uz Horizonta 7.kārtu 28.maijā Apes priežu silos, tajos vietvietām jums pretim smaidīs kreimenīšu baltie ziedi.

Šī kārta ir viena no trijām visas sezonas laikā, kad kopā pulcējas un distancēs dodas arī mūsu kaimiņu klubu orientieristi no Smiltenes “Azimuta” un Igaunijas OK Vōru, protams, tāpat citu klubu pārstāvji.

Sacensību vieta šogad izraudzīta labi un ērti sasniedzamā apvidū, netālu no Apes, blakus A2 šosejai, Vaidavas upes krastā pie tuvumā esošā Grūbes HES. Lai varētu sacensībām  izmantot interesantāko apvidus daļu nedaudz neērtības varētu rasties ar automašīnu novietošanu, kuras jums vajadzēs atstāt uz Latvijas Valsts mežu autoceļa. Pielikumā jūs redziet shēmu, kurā parādīts kā organizatori ir iecerējuši transporta kustību (iebraukšanu uz sacensībām, to novietošanu un aizbraukšanu, izmantojot vienvirziena kustību) un liels lūgums to arī ievērot. Un jā, zinot, ka ne visi šo informāciju varētu izlasīt, tad par šo situāciju varētu pastāstīt arī saviem orientēšanās draugiem un paziņām.

Šīs kartes teritoriju caurvij Alūksnes-Apes šoseja un lielākajai daļai dalībnieku grupu, veicot distanci, to nāksies šķērsot divas reizes. Lai arī satiksme uz šīs šosejas nav īpaši intensīva, lūgums būt piesardzīgiem un to šķērsot tikai drošās situācijās!

Distances šajā kārtā ir saplānotas pietiekami “slaidas” un tā kā tiek prognozēts, ka gaisa temperatūra varētu pārsniegt +25 grādus, tad noteikti pēc finiša noderēs kāds atveldzējošs malks ūdens vai kāda cita dzēriena, par ko lūgums padomāt jau iepriekš, pošoties uz šo kārtu.

Kartes mērogs šoreiz būs 1:10 000 un augstumlīknes ik pēc 2,5m. Dalībnieku reģistrēšanās startam kā ierasts no pulksten 16, lai pēc tam dotos distancē izbaudīt ātru un tehnisku orientēšanos!

STARTA VIETA -  57.525338, 26.771811

Jau jūs gaidām!

Lasīts 176 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 27 maijs 2024 21:18

Bilžu Galerija

©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne