Ceturtdiena, 10 Augusts 2023 20:27

MAZAIS MALIENAS KAUSS jeb ALŪKSNES NOVADA ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS

Uzrakstīja

Man ir liels prieks jūs informēt un šī gada septembra sākumā ielūgt ciemoties Alūksnes pusē, lai piedalītos mūsu kluba organizētajās sacensībās “Mazais Malienas Kauss”, kuras risināsies kopā ar Alūksnes novada atklāto čempionātu! Šo sacensību norise un programma būtiski atšķirsies no citām, jau ierastajām orientēšanās sacensībām Latvijā! Mums šķiet, ka ir pienācis laiks mainīties un organizēt pavisam cita veida un rakstura sacensības Latvijā, un tas nav neiespējami, ir vajadzīga tikai vēlēšanās, nedaudz vairāk izdomas un darba to organizēšanā. Mēs to vēlamies izmēģināt un visus interesentus aicinām atbraukt izmēģināt vēl ko nebijušu!

Sacensību norisei, no mūsu rīcībā esošajām daudzveidīgajām kartēm, esam izvēlējušies divus apvidus, kas pēc savas būtības ir gan tehniski, gan reizē arī “ātri” un galvenais – šīs teritorijas ir arī skaistas, pārsvarā tas ir dažāda vecuma priežu mežs.

Sacensību starplaikā, tāpat iepriekšējā dienā, vai pēc sacensībām jums būs arī brīvs laiks, ko iesakām pavadīt mūsu skaistajā pilsētā, izbaudot plašo tūrisma piedāvājumu, tāpat ieturot maltīti kafejnīcās. Šajā dienā Ates muzeja teritorijā, kurš atrodas Kalncempju pagastā, risināsies ikgadējie “Rudens ražas svētki”, varēsiet doties arī turp un izbaudīt šo svētku īpašo gaisotni.

Nu un noslēgumā vēl gribu piebilst, ka sacensības noteikti būs arī ar nelielu kādreizējo lepno Malienas Kausu “piegaršu”, bet sacensību 1.-3.vietu ieguvēji visās starta grupās, uz gadu droši varēs saukties par 2023.gada Alūksnes novada atklātā orientēšanās čempionāta medaļniekiem. Pasākums notiek ar Alūksnes novada pašvaldības atbalstu.

           Vēlos jau tagad aicināt jūs ieplānot laiku 9.septembrī, lai atbrauktu ciemos pie alūksniešiem -

Vilnis

 

NOLIKUMS - ŠEIT

REZULTĀTI 1.STARTS - ŠEIT, grafiki - ŠEITspliti - ŠEIT

REZULTĀTI IEDZĪŠANA - ŠEIT, grafiki - ŠEIT, spliti - ŠEIT, kopvērtējums - ŠEIT

 

Lasīts 910 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 10 Septembris 2023 12:54
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne