Svētdiena, 11 Septembris 2022 11:48

IELŪDZAM UZ ALŪKSNES NOVADA ATKLĀTO ORIENTĒŠANĀS ČEMPIONĀTU 24.SEPTEMBRĪ

Uzrakstīja

Kā ierasts pēdējos gadus, tad rudens pusē orientieristi tiek aicināti piedalīties Alūksnes novada atklātajā orientēšanās čempionātā. Līdz šim sacensību norises formas ir bijušas visdažādākās (arī divi starti), bet šogad tās risināsies 24.septembrī, sestdienā, ar brīvo startu no 12.30 līdz pulksten 15 un finišs tiks slēgts pulksten 16, lai jau ap pulksten 16.15 klātesošie čempionāta godalgoto vietu ieguvēji saņemtu nopelnītās medaļas un diplomus.

Sacensību norisei ir izvēlēts apvidus Strautiņu apkārtnē, no kura daļā risinājās Kāpa’2019 2.dienas sacensības, pārējais ir vairāk vai mazāk izmantots vietējā seriāla Horizonts sarīkošanai. Orientēšanās pārsvarā risināsies skuju koku mežā ar dažāda formu reljefu un daudz dažāda izmēra purviem. Garāko distanču veicējiem nāksies šķērsot autoceļu Alūksne - Zeltiņi, lūgums būt uzmanīgiem. Distanču garumi ir veidoti tā, lai spēcīgāko grupu uzvarētāju laiks būtu robežās no 50 – 60 minūtēm.

Šī gada Alūksnes novada čempionāts ir atklāts un ikviens Latvijas un citu valstu orientierists var samēroties spēkiem ar vietējiem orientieristiem un pamēģināt iegūt kādu no medaļām vai diplomiem (sk. čempionāta Nolikumu)

Alūksnes pusē laiks jau būs kļuvis rudenīgs, līdz ar to sacensību apmeklējumu varēsiet lieliski apvienot ar dažādu šīs puses skaistāko vietu apmeklējumu (vairāk -  www.visitaluksne.lv )

Esiet gaidīti ciemos!

STARTA VIETAhttps://goo.gl/maps/yFjUU3t68GjNBqGm6

UN PUBLICĒTA ARĪ PAPILDUS INFORMĀCIJA ŠEIT

N.B. Čempionāta rezultāti tiks vērtēti arī HORIZONTA vērtējumā kā 19.kārta, kas bija paredzēta 27.09., līdz ar to šajā datumā HORIZONTS nenotiks! Noslēdzošā 20.kārta risnāsies kā paredzēts - 4.10. ziemas sporta centrā "Mežinieki"!! 

 

 

Lasīts 1332 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 25 Septembris 2022 19:33
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne