Ceturtdiena, 20 Februāris 2020 20:27

Nakts rogainings "LIEPNA 2020"

Uzrakstīja

NOLIKUMS

1. MĒRĶIS UN UZDEVUMI

1.1. Noteikt labākos sacensību rogainerus.

1.2. Palielināt aktīvo rogaineru skaitu un veicināt sportistu meistarības izaugsmi.

1.3. Veicināt Liepnas iedzīvotājiem un viesiem veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu.

1.4. Palielināt rogaininga sporta atpazīstamību Liepnā, Alūksnes novadā un citur.

1.5. Popularizēt Liepnas pagastu

2. NORISES LAIKS, VIETA UN ORGANIZATORI

2.1. Sacensības notiek sestdien, 2020.gada 11.aprīlī, Liepnā

2.2. Reģistrācijas vieta, starts un finišs Liepnas multifunkcionālajā sporta hallē, GPS 57.344485, 27.467400

Karte - ŠEIT 

2.3. Sacensību programma:

Laiks

Aktivitāte

No 18:30

Sākas komandu reģistrācija

19:20

Jautājumi un atbildes par distanci, cienāšanās ar uzkodām

19:30

Karšu izsniegšana un distanču plānošana

20:00

Starts (pie sporta hallei)

 23:00

Finišs (pie sporta halles)

 23:30

Tiek slēgts komandu finišs

~ 23:30

Organizatori cienā ar siltu zupu

~ 24:00

Apbalvošana

  2.4. Sacensības organizē iniciatīvu grupa „Liepnas Jauniešu saime” sadarbībā ar Liepnas tautas namu, Liepnas pagasta pārvaldi un orientēšanās klubu „Alūksne”.

Kontaktinformācija: e-pasts liepnas.jauniesi@gmail.com  vai Liepnas tautas nama vadītāja Lienīte TRIVOLE (29438300), galvenais tiesnesis Andris SPIRKS (Liepna) - 26585960, rezultāti Viesturs ZAĶIS (Alūksne) - 26494522, karte un distances Vilnis VEĻĶERIS (Alūksne) -  29273114.

 

3. SACENSĪBU NORISE, DALĪBNIEKI, VĒRTĒŠANA

3.1. Sacensību ilgums visām grupām 3 (trīs) stundas. Sacensības risināsies jaunā kartē un sacensībām līdz šim neizmantotā apvidū.

3.2. Dalība rogaininga sacensībās notiek komandās (2 dalībnieki komandā, individuāla dalība netiek atļauta!!!) Komandas dalās – vīriešu, sieviešu un jauktajās grupās (vīrietis+sieviete). Sacensību laikā dalībnieki distanci veic tikai kopā, elektronisko atzīmi kontrolpunktā abiem dalībniekiem jāizdara vienlaicīgi, ne vēlāk kā minūtes laikā, pretējā gadījumā komanda tiks diskvalificēta.

3.3. Piedalīties sacensībās atļauts dalībniekiem, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un vecākiem.

3.4. Sacensībās piedalās kā Liepnas pagasta iedzīvotāji, tā viesi no citiem novadiem.

3.5. Atzīmēšanās kontrolpunktos būs jāveic ar elektronisko čipu Sport Ident (SI). Dalībniekiem, kuriem nav personīgo Sport Ident čipu, tos saņems pie reģistrācijas. Īrēto čipu nozaudēšanas GADĪJUMĀ būs jāatlīdzina tā vērtība, kas ir  30,- EUR!!

3.5. Vērtēšana notiek pa grupām un pēc iegūtajiem punktiem 3h laikā. Pie vienāda punktu skaita augstāka vieta komandai, kura finišējusi īsākā laikā. Ja komanda finišē pēc noteiktā kontrollaika (3h), tad par katrām pārtērētām pilnām 2 min. no iegūtā punktu skaita tiek noņemts viens punkts. To komandu rezultāti, kuras finišē pēc 23.30, netiks vērtēti!!

 

4. DALĪBAS MAKSA UN REĢISTRĒŠANĀS KĀRTĪBA

4.1. Dalības maksa vienam komandas dalībniekam ir 5,- EUR , kuru dalībnieki samaksā ierodoties sacensību vietā pie reģistrācijas. Liepnas pagasta iedzīvotājiem 50% atlaide, bet viņiem pie reģistrācijas jāuzrāda dzīves vietas deklarāciju apliecinošs dokuments.

4.2. Dalības maksā ietilpst daļēji sacensību sarīkošanas izdevumi, karte, uzkodas pirms starta un zupa finišā.

4.3. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 6.aprīļa plkst.23:59 pa e-pastu liepnas.jauniesi@gmail.com, vai  sūtot SMS 29433409 (Lāsma). ONLINE pieteikšanās - ŠEIT

Pieteikumā jānorāda dalībnieku vārds, uzvārds dzimšanas gads, komandas nosaukums un SI kartes Nr., ja dalībnieki startēs ar personīgajām SI kartēm.

 

5.VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

5.1. Rogainings ir komandu sporta sacensības, kur komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā, brīvi izvēlētā secībā, apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības. Sacensību mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku punktu vērtību summu atvēlētajā laika intervālā. Distancē dalībnieki pārvietojas tikai ar kājām.

5.2. Dalībnieku pienākums ir ievērot Latvijas Republikas ceļu satiksmes noteikumus, sekot sacensību tiesnešu un organizatoru norādījumiem.

5.3. Sacensību organizatori patur tiesības aizturēt startu, mainīt sacensību gaitu, aizturēt komandas distancē vai arī apstādināt sacensības, ja tas saistīts ar bīstamiem laika apstākļiem vai citiem apstākļiem, kas saistīti ar drošības apdraudējumu sacensību dalībniekiem.

 

 6. APBALVOŠANA

6.1.  Ar organizatoru balvām tiks apbalvotas 1.-3.vietu ieguvušās komandas katrā grupā.

 

7. PAPILDUS INFORMĀCIJA

7.1. Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus un uzģērbt atstarojošās vestes vai sporta apģērbu ar atstarojošajiem elementiem. Tā kā daļa sacensības, jau norisināsies diennakts tumšajā daļā, lūgums nodrošināties ar gaismas lukturiem.

Sacensību laikā dalībnieki ir paši atbildīgi par savu veselības stāvokli.
7.2. Piesakoties sacensībām dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm.

7.3. Dalībnieku personīgos datus organizatori izmantos tikai sacensību organizēšanas, norises un rezultātu aprēķināšanas vajadzībām. 

7.4. Apģērbs dalībniekiem un sacensību ekipējums - atbilstošs laika apstākļiem un sacensībām dienas tumšajā daļā.


BŪSIET GAIDĪTI LIEPNĀ!

 

 

 

Lasīts 3297 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 05 Marts 2020 21:55
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne