Pirmdiena, 12 Oktobris 2015 21:41

AICINĀM UZ HORIZONTA-2015 SEZONAS NOSLĒGUMA VAKARU

Uzrakstīja

Pamazām norimst orientieristu soļi dažādās 2015.gada orientēšanās sacensībās. Arī mūsu kluba rīkotais šīs sezonas Horizonta seriāls kļuvis jau tāda kā mazlietiņ vēsture. Palicis gan laikam pats galvenais un tas ir - pasniegt balvas sezonas veiksmīgākajiem!

           Ir nolemts, ka šis pasākums notiks sestdien, 24.oktobrī, dažus kilometrus no Alūksnes centra, jaukajā un mājīgajā atpūtas centrā „Jaunsētas” (sk.shēmu - šeit).

Arī šogad pasākumam būs divas daļas. Vispirms aktīvākajiem tiks dota vēl viena iespēja šajā sezonā ar karti un kompasu izskrieties jaunā kartē, turpat blakus atpūtas centram, tas ir Tempļa kalna pussalā un Pilssalā. Šie dalībnieki, jau no pulksten 16 varēs reģistrēties un veikt sev atbilstošu distanci (starts no 16.30 – 17.30). No atpūtas centra līdz startam būs tikai 600m. Būs arī pārsteiguma balvas žiglākajiem

           Neaktīvākajiem vakara dalībniekiem jāierodas „Jaunsētās”, ne vēlāk kā līdz 18, lai pēc tam jau visi kopā varētu sākt pasākuma oficiālo daļu. Kā vienmēr būs neliela pasākuma apmeklējuma maksa, līdzi jāņem attiecīgi savām lustēm un vēlmēm pildīts „groziņš”. Sezonas „grēku” nomazgāšanai būs pieejama sauna, skanēs mūzika, neizpaliks arī foto un video mirkļi no orientēšanās sacensībām.

           Tiekamies pēc nepilnām divām nedēļām!

 

Lasīts 1777 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt