Sestdiena, 26 Augusts 2023 18:17

#BEACTIVE IZAICINĀJUMS 2023 - IESPĒJA ALŪKSNĒ

Uzrakstīja

No 27. augusta līdz 31. oktobrim Eiropas Sporta nedēļas ietvaros aicinām – piedalies #BeActive izaicinājumā 2023!

 

20 Latvijas pilsētās, tajā skaitā arī Alūksnē,  vai to apkārtnē izveidoti kopumā 430 orientēšanās kontrolpunkti. Ikviens iedzīvotājs sev izdevīgā laikā un vietā aicināts doties pastaigā, skrējienā vai braucienā ar velosipēdu un meklēt kontrolpunktus, pavadot laiku aktīvā atpūtā un rūpējoties par savu veselību. Izaicinājuma noslēgumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē par balvām, ja līdz oktobra beigām būs veiktas vismaz 5 distances, atzīmējoties vismaz 7 kontrolpunktos katrā.

Prasme orientēties apvidū būs noderīga, taču nav obligāts priekšnoteikums, lai dotos distancē. Izaicinājumā var piedalīties individuāli vai komandā.

#BeActive izaicinājuma kontrolpunkti (QR kodu plāksnītes) izvietoti sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju. Atzīmēšanās tajos notiek, izmantojot Qrenteerings lietotni (lejuplādējama AppStoreGooglePlay). Distanču kartes ar kontrolpunktiem lejuplādējamas gan elektroniski, gan pieejamas drukātā formātā katrā no izaicinājuma vietām – informāciju skatīt zemāk.

Katrā teritorijā dalībniekiem ir iespēja veikt izvēles (paši izvēlas kontrolpunktu meklēšanas secību) vai tā dēvēto pavēles distanci (apvidus kartē izvietotie kontrolpunkti jāatrod organizatora norādītajā kontrolpunktu meklēšanas secībā). Veicot distanci, kontrolpunktos pēc izvēles var atbildēt uz dažādiem izzinošiem jautājumiem par dabu, sportu un vēsturi.

Izaicinājuma noslēgumā tiks izlozētas divas galvenās balvas 500 eiro vērtībā katra – individuālajā un komandu kategorijā. Papildus būs iespēja laimēt arī veicināšanas balvas.

 

Dalība izaicinājumā ir bez maksas, reģistrējoties: www.beactive.lv/takas.

Lasīts 225 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 26 Augusts 2023 18:29
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne