Trešdiena, 12 Aprīlis 2023 17:45

KLĀT HORIZONTA 39.PAVASARIS!

Uzrakstīja

Ar prieku un lepnumu varam teikt, mēs atkal esam gatavi Horizonta 39 sezonai un,  kā visus šos gadus, ikviens būs gaidīts meža “stadionā”, lai jau ar 1.kārtu, kas risināsies 18.aprīlī netālu no a.p. Dzeņi “Zāgadu” mežā,  ar karti un kompasu dotos orientēšanās distancēs, gan savam priekam, gan veselībai un meistarībai!

Paņem līdzi draugus!

Reizēm nākas satikt cilvēkus, kuri vispār ir maz ko dzirdējuši par orientēšanos un viņiem nav arī nekāda priekšstata, kas tas ir par sporta veidu. Tādēļ zinošos un pieredzējušos orientieristus vēlamies aicināt ņemt sev līdzi uz Horizonta kārtām savus draugus vai paziņas un pēc tam arī palīdzēt tiem apgūt orientēšanās iemaņas, tā dodot viņiem iespēju iepazīt un varbūt arī uzsākt nodarboties ar orientēšanos!

“Kurpes” nebūs novalkātas

Sekojot līdzi orientēšanās sacensību organizēšanas vajadzībām nepieciešamo kartografēto apvidu izmantošanai, tad gandrīz visas šīs sezonas 16.kārtas ir paredzēts sarīkot maz izmantotās vai krietnāku laiku atpakaļ organizēto sacensību kartēs. Tas domājams, būs it īpaši interesanti jau pieredzējušiem orientieristiem vai arī mūsu tuvākajiem kaimiņiem no Smiltenes, Gulbenes un Igaunijas.

Kas jūs sagaida aprīlī

Sezonu 18. aprīlī uzsāksim interesantā un tiešām sen sacensībām neizmantotā Zāgadu kartes daļā.

Otrā kārta 25. aprīlī aicinās jūs uz tehniski sarežģītu un orientēšanās ziņā aizraujošu apvidu Alūksnes ezera Z krastā “Šūpalās”. Sen te nav pabūts un “uztaisīta  burka” uz 10 minūtēm!

Lai prātīgs skrējiens un kupls pulks to, kas ieskrien un izskrien no meža!

 

STARTA VIETA - 57.396739, 26.807965

https://goo.gl/maps/ssJypQ4x51xKRKyf6

 

Lasīts 569 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 13 Aprīlis 2023 20:14
©1984-2023 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne