Orientēšanās seriāls Horizonts 2010, 7.kārta

01.06.2010
Organizators : OK Alūksne - Viesturs Zaķis
Distanču priekšnieks : Vilnis Veļķeris
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M60] [S10] [S12] [S14] [S16] [S18]
[S35] [S45] [SA] [SB] [SH] [V10]
[V12] [V14] [V16] [V18] [V35] [V45]
[V55] [V65] [VA] [VB] [VH]
VA Distance (1): 15 KP 6,8 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3740 Toms Dandens              Gaujiena    01:01:24
  2. 7522 Raul Reiljan              Võru        01:11:15
  3. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:14:30
  4. 3446 Tanel Mõttus              Võru        01:17:26
  5. 5929 Janek Orro                Võru        01:17:30
  6. 3703 Armands Lūkins            Lejasciems  01:21:18
  7. 3725 Ģirts Jaunzems            NBS KS      01:53:53
        0 Jānis Podziņš             NBS KS      DQ      
V35 Distance (1): 15 KP 6,8 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3752 Atis Kalējs               Gaujiena    01:02:02
  2. 3777 Māris Vabulnieks          Ape         01:09:08
  3. 2626 Ēriks Ūdris               ZVOC        01:11:12
  4. 6043 Andy Karjus               Võru        01:11:39
  5. 1968 Māris Stabiņš             Grundzāle   01:16:43
  6.    0 Aigars Dudelis            Azimuts     01:26:48
  7. 3689 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:34:06
  8.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:36:44
     7706 Sairos Hõrak              Võru        DQ      
     1064 Rudolf Mürk               Võru        DQ      
V18 Distance (1): 15 KP 6,8 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
     3620 Jānis Bošs                Gulbenes R  DQ      
        0 Mārtiņš GRigors           Alūksne     DQ      
SA Distance (2): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3684 Inese Žīgure              Ilzene      01:07:26
  2. 3760 Sanita  Vilciņa           Alūksne     01:11:30
  3.    0 Dace Anča                 Gulbene     01:13:15
  4. 3717 Daiga Krēsliņa            Lejasciems  01:15:19
        0 Ulle Hollo                OK Hanna    DQ      
S18 Distance (2): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3622 Sindija Širaka            Gulbene     01:20:50
S35 Distance (2): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1963 Gunta Dudele              Azimuts     01:19:13
  2.    0 Gerda Sirmā               OK Pūznis   01:21:51
        0 Parts Kadri               Ok Haana    DQ      
        0 Seim Ester                OK Voru     DQ      
        0 Merike Oun                Ok Voru     DQ      
V16 Distance (2): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.    0 Emīls Galvans             Gulbenes B  00:59:19
  2. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:05:20
  3. 5033 Georg Kõlli               Võru        01:10:11
  4. 5030 Anti Sõukand              Võru        01:15:05
  5.    0 Egīls Bošs                Gulbenes B  01:17:33
  6.    0 Artūrs Karulis            Gulbenes B  01:17:47
        0 Miks Rožkalns             Gaujiena    DQ      
V45 Distance (2): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3710 Uldis Vērdiņš             Alūksne     00:54:15
  2. 3727 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:08:16
     3659 Juris Ģērmanis                        DQ      
VB Distance (2): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3621 Viktors Borisovskis       Gulbene     00:59:20
  2. 3767 Guntis Podnieks           Alūksne     01:13:33
  3.    0 Aigars Bērziņš            Gulbene     01:17:28
     3735 Mairis Rāts               Veclaicene  DQ      
SB Distance (3): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3700 Iveta Veļķere             Alūksne     01:00:15
  2. 3605 Evita Zeile               EET Vidzem  01:03:05
  3. 3704 Laila Uiska               Lejasciems  01:07:26
  4. 3792 Līga Lupkina              Balvi       01:17:43
S16 Distance (3): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.15392 Egne Mekk                 Võru        01:29:30
     3623 Laura Igaviņa             Gulbenes R  DQ      
S45 Distance (3): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3723 Ārija Bertuka             Strautiņi   01:03:40
  2. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:12:04
  3. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:14:47
  4. 3698 Vita Vērdiņa              Alūksne     01:24:13
  5. 5017 Heli Viks                 Võru        01:29:25
  6. 3682 Ineta Riepniece           Gaujiena    01:31:20
  7. 3697 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  02:09:40
        0 Koidu Syvaorg             OK Voru     DQ      
     3695 Anda Lejasblusa           ind.        DQ      
V14 Distance (3): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:57:03
  2. 3688 Ardis Tukišs              Alūksne     01:03:39
  3. 3702 Rihards Lūkins            Zaļais      01:07:37
  4.    0 Renārs Galvans            Gulbenes B  01:10:03
  5.13516 Keven Mekk                Võru        01:13:03
  6. 3701 Jānis Veļķeris            Alūksne     01:18:06
V55 Distance (3): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3601 Gunārs Auseklis           Individuāl  00:58:39
M60 Distance (3): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3685 Mati Külaase              Võru        00:57:59
S14 Distance (4): 9 KP 3,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.    0 Agneta Švarce-Švampāne    Lejasciems  01:23:12
  2.    0 Alise Indriča             Lejasciems  01:23:36
SH Distance (4): 9 KP 3,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.    0 Ilva Bērziņa              Lejasciems  01:12:48
  2.    0 Barba Pode                Gulbenes B  01:25:06
        0 Alla Jaunzema             Strautiņi   DQ      
        0 Kristīne Vimba            Alūksne     DQ      
        0 Ilva Kalniņa              Alūksne     DQ      
        0 Karina Laine              OK Voru     DQ      
        0 Trell Talvi               OK Voru     NA      
V65 Distance (4): 9 KP 3,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.    0 Juris Zaķis               Lejasciems  01:00:37
     3616 Atis Anže                 OK Pūznis   DQ      
VH Distance (4): 9 KP 3,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3671 Edgars Kurlovičs          Gaujiena    00:41:46
  2.    0 Nauris Vārtukapteinis     Aizupītes   00:42:00
  3.    0 Raivis Cekuls             Ziemeri     00:56:37
  4. 3685 Gatis Ķevans              OVGV        01:01:55
  5.    0 Rolands Puriņš            Citrus      01:29:46
        0 Normunds Aizpurs          Gulbene     DQ      
S12 Distance (5): 8 KP 2,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
     3639 Alise Jermacāne           Gulbene RB  DQ      
        0 Arita Karlsone            Gulbenes B  DQ      
V12 Distance (5): 8 KP 2,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3669 Reinis Rubins             Gaujiena    00:33:02
  2. 2513 Ilgvars Caune             Grundzāle   00:39:31
  3. 2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   00:46:00
  4.    0 Ričards Malcāns           Gulbenes B  00:48:24
  5.    0 Renārs Kokorevičs         Gulbenes B  00:51:14
  6.    0 Emīls Vaļickis            Gulbenes B  01:16:59
  7.    0 Krists Karulis            Gulbenes B  01:56:53
        0 Mikkel Parts              OK Hanna    DQ      
        0 Mikkel Parts              OK Hanna    DQ      
S10 Distance (6): 6 KP 1,4 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3773 Karīna Harkina            Gaujiena    00:16:58
  2.    0 Signe Sirmā               Gulbenes B  00:23:40
  3. 2649 Agnija Caune              Grundzāle   00:40:30
  4. 1977 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:40:38
V10 Distance (6): 6 KP 1,4 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3796 Ainārs Cekuls             Ziemeru pa  00:16:48
  2. 3762 Austris Kalniņš           Gaujiena    00:17:04
  3.    0 Eduards Štoknis           Gulbenes B  00:23:35
  4.    0 Kristaps Usārs            Gulbenes B  00:37:01
        0 Robi Zuts                 OK Voru     DQ      
#1 Distance (VA,V35,V18): 15 KP 6,8 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3740 Toms Dandens              Gaujiena    01:01:24
  2. 3752 Atis Kalējs               Gaujiena    01:02:02
  3. 3777 Māris Vabulnieks          Ape         01:09:08
  4. 2626 Ēriks Ūdris               ZVOC        01:11:12
  5. 7522 Raul Reiljan              Võru        01:11:15
  6. 6043 Andy Karjus               Võru        01:11:39
  7. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:14:30
  8. 1968 Māris Stabiņš             Grundzāle   01:16:43
  9. 3446 Tanel Mõttus              Võru        01:17:26
 10. 5929 Janek Orro                Võru        01:17:30
 11. 3703 Armands Lūkins            Lejasciems  01:21:18
 12.    0 Aigars Dudelis            Azimuts     01:26:48
 13. 3689 Raivis Kalniņš            Gaujiena    01:34:06
 14.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:36:44
 15. 3725 Ģirts Jaunzems            NBS KS      01:53:53
     3620 Jānis Bošs                Gulbenes R  DQ      
        0 Jānis Podziņš             NBS KS      DQ      
        0 Mārtiņš GRigors           Alūksne     DQ      
     7706 Sairos Hõrak              Võru        DQ      
     1064 Rudolf Mürk               Võru        DQ      
#2 Distance (SA,S18,S35,V16,V45,VB): 11 KP 5,2 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3710 Uldis Vērdiņš             Alūksne     00:54:15
  2.    0 Emīls Galvans             Gulbenes B  00:59:19
  3. 3621 Viktors Borisovskis       Gulbene     00:59:20
  4. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:05:20
  5. 3684 Inese Žīgure              Ilzene      01:07:26
  6. 3727 Viesturs Dandens          Gaujiena    01:08:16
  7. 5033 Georg Kõlli               Võru        01:10:11
  8. 3760 Sanita  Vilciņa           Alūksne     01:11:30
  9.    0 Dace Anča                 Gulbene     01:13:15
 10. 3767 Guntis Podnieks           Alūksne     01:13:33
 11. 5030 Anti Sõukand              Võru        01:15:05
 12. 3717 Daiga Krēsliņa            Lejasciems  01:15:19
 13.    0 Aigars Bērziņš            Gulbene     01:17:28
 14.    0 Egīls Bošs                Gulbenes B  01:17:33
 15.    0 Artūrs Karulis            Gulbenes B  01:17:47
 16. 1963 Gunta Dudele              Azimuts     01:19:13
 17. 3622 Sindija Širaka            Gulbene     01:20:50
 18.    0 Gerda Sirmā               OK Pūznis   01:21:51
        0 Miks Rožkalns             Gaujiena    DQ      
        0 Parts Kadri               Ok Haana    DQ      
        0 Ulle Hollo                OK Hanna    DQ      
     3659 Juris Ģērmanis                        DQ      
        0 Seim Ester                OK Voru     DQ      
        0 Merike Oun                Ok Voru     DQ      
     3735 Mairis Rāts               Veclaicene  DQ      
#3 Distance (SB,S16,S45,V14,V55,M60): 10 KP 4,1 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:57:03
  2. 3685 Mati Külaase              Võru        00:57:59
  3. 3601 Gunārs Auseklis           Individuāl  00:58:39
  4. 3700 Iveta Veļķere             Alūksne     01:00:15
  5. 3605 Evita Zeile               EET Vidzem  01:03:05
  6. 3688 Ardis Tukišs              Alūksne     01:03:39
  7. 3723 Ārija Bertuka             Strautiņi   01:03:40
  8. 3704 Laila Uiska               Lejasciems  01:07:26
  9. 3702 Rihards Lūkins            Zaļais      01:07:37
 10.    0 Renārs Galvans            Gulbenes B  01:10:03
 11. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:12:04
 12.13516 Keven Mekk                Võru        01:13:03
 13. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:14:47
 14. 3792 Līga Lupkina              Balvi       01:17:43
 15. 3701 Jānis Veļķeris            Alūksne     01:18:06
 16. 3698 Vita Vērdiņa              Alūksne     01:24:13
 17. 5017 Heli Viks                 Võru        01:29:25
 18.15392 Egne Mekk                 Võru        01:29:30
 19. 3682 Ineta Riepniece           Gaujiena    01:31:20
 20. 3697 Astrīda Grīnberga         Lattelecom  02:09:40
     3623 Laura Igaviņa             Gulbenes R  DQ      
        0 Koidu Syvaorg             OK Voru     DQ      
     3695 Anda Lejasblusa           ind.        DQ      
#4 Distance (S14,SH,V65,VH): 9 KP 3,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3671 Edgars Kurlovičs          Gaujiena    00:41:46
  2.    0 Nauris Vārtukapteinis     Aizupītes   00:42:00
  3.    0 Raivis Cekuls             Ziemeri     00:56:37
  4.    0 Juris Zaķis               Lejasciems  01:00:37
  5. 3685 Gatis Ķevans              OVGV        01:01:55
  6.    0 Ilva Bērziņa              Lejasciems  01:12:48
  7.    0 Agneta Švarce-Švampāne    Lejasciems  01:23:12
  8.    0 Alise Indriča             Lejasciems  01:23:36
  9.    0 Barba Pode                Gulbenes B  01:25:06
 10.    0 Rolands Puriņš            Citrus      01:29:46
     3616 Atis Anže                 OK Pūznis   DQ      
        0 Normunds Aizpurs          Gulbene     DQ      
        0 Alla Jaunzema             Strautiņi   DQ      
        0 Kristīne Vimba            Alūksne     DQ      
        0 Ilva Kalniņa              Alūksne     DQ      
        0 Karina Laine              OK Voru     DQ      
        0 Trell Talvi               OK Voru     NA      
#5 Distance (S12,V12): 8 KP 2,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3669 Reinis Rubins             Gaujiena    00:33:02
  2. 2513 Ilgvars Caune             Grundzāle   00:39:31
  3. 2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   00:46:00
  4.    0 Ričards Malcāns           Gulbenes B  00:48:24
  5.    0 Renārs Kokorevičs         Gulbenes B  00:51:14
  6.    0 Emīls Vaļickis            Gulbenes B  01:16:59
  7.    0 Krists Karulis            Gulbenes B  01:56:53
        0 Mikkel Parts              OK Hanna    DQ      
     3639 Alise Jermacāne           Gulbene RB  DQ      
        0 Arita Karlsone            Gulbenes B  DQ      
        0 Mikkel Parts              OK Hanna    DQ      
#6 Distance (S10,V10): 6 KP 1,4 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 3796 Ainārs Cekuls             Ziemeru pa  00:16:48
  2. 3773 Karīna Harkina            Gaujiena    00:16:58
  3. 3762 Austris Kalniņš           Gaujiena    00:17:04
  4.    0 Eduards Štoknis           Gulbenes B  00:23:35
  5.    0 Signe Sirmā               Gulbenes B  00:23:40
  6.    0 Kristaps Usārs            Gulbenes B  00:37:01
  7. 2649 Agnija Caune              Grundzāle   00:40:30
  8. 1977 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:40:38
        0 Robi Zuts                 OK Voru     DQ      

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.0 [2008.410] @ 01.06.2010 21:16:36 OK ALUKSNE